právě vychází:

 

NEJOBLÍBENĚJŠÍ HOBBY ČASOPIS O ZAHRADĚ

 

logo

Příroda čaruje, zahrádkář zírá

Zahrada Čech 2022 s časopisem Zahrádkář

 

Litoměřická Zahrada Čech otevře své brány 9.-14. 9.

Časopis Zahrádkář pro vás opět připravil zajímavé soutěže, zeleninovou expozici v pavilonu G a Den Časopisu Zahrádkář, který se uskuteční v neděli 11. 9. na pódiu amfiteátru.
navijak

Můžeme už prozradit, že v rámci programu vystoupí skupina

 

       The Beatles Revival.

 

 

LETOŠNÍ SOUTĚŽE

  • Křišťálové jablko - 13. ročník tradiční soutěže
  • Nejdelší mrkev - s motem: "Za mrkev do světa s CK Geops"
  • Výpěstek k 65. výročí založení ČZS o cenu předsedy - kreativní ztvárnění loga ČZS na výpěstku (např. vyřezáváním, obtiskem na nebo jiným nápaditým řešením)
komposter

 

Pochlubte se pěstebním uměním, potěšíte velké množství návštěvníků - zahradních nadšenců a navíc můžete vyhrát zajímavé pomocníky do zahrady.
Už teď můžeme slíbit, že každý účastník obdrží dvě vstupenky na Zahradu Čech a osivo Maxi mrkve od firmy Semo Smržice.

jablko

 

 

 

 

Co chystáme v pavilonu G

  • Přehlídku okrasných tykví ze sortimentu našich předních šlechtitelských firem Semo Smržice a Moravoseed,
  • Představíme sortiment cibulí českých semenářských firem a nebudou chybět ani česneky. Těšit se můžete i na cibulové copy.
  • Poprvé uvidíte sortiment mrkví našich semenářských firem, rozdělený podle jednotlivých typů, s doporučením na jejich použití.

 

Podium

Doufáme, že letošní pěstební sezona bude přát nám všem, a proto zveme všechny k účasti na zajímavých soutěžích, a jak jinak - o zajímavé ceny.

Napište si do kalendáře datum 11. září: Den Časopisu Zahrádkář v Litoměřicích na Zahradě Čech. Přejeme vám pevné zdraví a hodně pěstitelského nadšení. Redakce Zahrádkáře

 

 

 

 

podium

Ceny pro finalisty soutěží

Voucher od CK Geops (www.geops.cz) v hodnotě 10 tis. Kč; Akumulátorové nůžky TG10 od firmy 4twig v hodnotě 7139 Kč; Pila s úzkou dlouhou lištou 4TWIG Aku pila TG-70 v hodnotě 5900 Kč; Samozavlažovací mi­ni­zahrádka minigarden (9x) v hod­notě 1500 Kč; Buben s hadicí S, 9 mm (3/8"), dosah 15 m (Fiskars) v hodnotě 2609 Kč; Nízký vermikompostér Urbalive v hodnotě 3643 Kč; Sklízecí nůžky dvousečné - lehké (KDS) (9x) v hodnotě 295 Kč; Další ceny věnuje Zahradnictví Rosteto Honzy Kocourka (bambusy), Zahradnictví Krulichovi (květiny s láskou pěstované), Zahradnictví Arnošta Petery (trvalky).

Redakce: Rokycanova 15, 130 00 Praha 3, e-mail: redakce@zahradkari.cz
tel.: 222 781 773, fax: 222 782 711, předplatné: 800 100 134

Vydává: Český zahrádkářský svaz, z.s. - Rokycanova 15, 130 00 Praha 3 - Žižkov
Český zahrádkářský svaz: územní sdružení, specializované organizace, odborné poradny, kalendárium, diskusní fórum, výstavy, moštárny